Znajdź najtańszy kredyt mieszkaniowy, gotówkowy lub chwilówkę z F.EDU.PL

Oferta Alior Banku – Konto jakże Osobiste

Z początkiem września pojawiła się oferta Alior Banku, głównie dla aktywnych klientów – Konto jakże Osobiste. Dla lojalnych darmowe, dla pozostałych nieco kosztowne, ale jakże i tak atrakcyjne. Umożliwia indywidualną konfigurację rachunku, by dostosować go do własnych potrzeb.

Nowy ROR wyparł ze sprzedaży kilka dotychczasowych produktów banku. W ofercie pozostanie docelowo jedynie Konto Elitarne i rachunek młodzieżowy HAIZ. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Alior ma nadzieje na przyciągnięcie klientów wymagających i chcących korzystać z takich rozwiązań, których nie znajdzie na dzień dzisiejszy nigdzie indziej. Równocześnie tego typu odchudzanie pakietów wprowadził bank Santander Polska Getin i mBank (nieco wcześniej). Wprowadzają one uniwersalne rachunki, dające możliwość personalizacji, a co za tym idzie uzależniając koszty prowadzenia takich rachunków od indywidualnych ustawień i woli klienta.

Alior w przypadku Konta Wyższej Jakości umożliwia wskazanie dwóch usług, za które klient nie zapłaci nawet złotówki. Kolejne usługi to koszt od jednej 3,50 zł.

Z czego można wybierać?

Przede wszystkim z bezprowizyjnych wypłat z bankomatów krajowych, bankomatów zagranicą bez prowizji, atrakcyjnego oprocentowania na rachunku oszczędnościowym – 1,46% dla kwot do 20 tysięcy zł), zerowym oprocentowaniu na limicie odnawialnym na 10 dni, pakietu natychmiastowych przelewów (5 szt.), assistance wypadkowego, ubezpieczenia podróżnego, moneyback od zbliżeniowych płatności telefonem (do 20 zł miesięcznie) czy udział w programie MasterCardPricelessSpecials. Wybory można zmieniać w zależności od potrzeb na bieżąco. Z korzyści można też w dowolnej chwili zrezygnować. Obowiązuje ona jednak do końca okresu rozliczeniowego, więc jeśli chcemy dobrać kolejną usługę trzeba będzie przed upływem określonego czasu zapłacić – warto więc poczekać. Podstawowe opłaty w ramach konta Alior Banku to opłata za prowadzenie Konta Jakże Osobistego w wysokości 10 zł miesięcznie, chyba że zapewnione będą na nie wpływy w kwocie minimum 1500 zł jednorazowo. Kosztów tych nie będą ponosiły osoby, które nie ukończyły 26 roku życia. Kosztuje też obsługa karty płatniczej – 5 zł miesięcznie, ale także jest możliwość uniknięcia opłaty – wystarczy wydać kartą 300 zł przy płatnościach bezgotówkowych.

Jak widać oferta Konta Jakże Osobistego może być ciekawa. Warto podpytać o szczegóły w placówce banku i przemyśleć, czy zmiana rachunku dotychczasowego nie będzie dla nas korzystna. Wszak można dziś tego dokonać właściwie bez wychodzenia z domu.

Sprawdź także zestawienia:
Eksperci kredytowi 2023
Kredyty konsolidacyjne 2023
Kredyty hipoteczne 2023
Kredyty gotówkowe 2023

Kredyt hipoteczny nr 1SPRAWDŹ
+